Kolekcja numizmatów z wizerunkami piłkarzy polskiej reprezentacji „Nasza Kadra 2018”, to propozycja sklepów Żabka i Freshmarket dla wszystkich fanów i kibiców piłki nożnej. Unikatowe numizmaty to propozycja sieci dla klientów, którzy zgodnie z aktualnymi trendami chętnie angażują się w akcje związane z kolekcjonowaniem. 

– W ostatnim czasie rośnie popularność monet i innych artykułów kolekcjonerskich z motywami sportowymi. Spośród różnych dyscyplin, zwłaszcza piłka nożna stała się narodowym hobby Polaków i tematem popularnym wśród kolekcjonerów. Dlatego, w związku z grą naszej kadry na Mistrzostwach Świata, wprowadziliśmy do sieci limitowaną edycję numizmatów z wizerunkami piłkarzy reprezentacji Polski. Dzięki współpracy z Mennicą Polską monety oznakowane są cechą kolekcjonerską, co stanowi dodatkową wartość dla naszych klientów – mówi Przemysław Tomaszewski, Dyrektor Ds. Rozwoju Usług Żabka Polska.

W kolekcji znalazły się wizerunki piętnastu najpopularniejszych piłkarzy reprezentacji Polski, podzielone na podstawową „jedenastkę” i czterech rezerwowych. Sklepy Żabka i Freshmarket, czerpiąc z emocjonującej atmosfery piłkarskiego święta, zapraszają do zbierania numizmatów przy okazji zakupów oraz do kompletowania całej kadry, również poprzez wymienianie się nimi w jak najszerszym gronie: wśród rodziny, przyjaciół i znajomych.

Klienci chętnie wybierają wyroby z kolekcji związanych z jubileuszami czy wyjątkowymi wydarzeniami. W przypadku kolekcji wyprodukowanej dla sieci Żabka i Freshmarket okolicznościowe numizmaty są niepowtarzalną pamiątką czy podarunkiem mającym zarówno wartość kolekcjonerską, jak i emocjonalną. Ich ponadczasowy charakter sprawia, że z biegiem czasu zyskują na wartości – mówi Inga Kosim, Dyrektor Marketingu firmy „Mennica Polska od 1766” sp. z o.o.

Numizmaty są sprzedawane pojedynczo, w specjalnych saszetkach. Standardowa cena za jeden wynosi 5,99 zł, ale wystarczy zrobić zakupy z min. 15 złotych, aby móc nabyć pamiątkowy wizerunek piłkarza w cenie 2,99 zł (poza zakupem alkoholi mocnych oraz wyrobów tytoniowych). Dodatkowo w sprzedaży pojawiło się specjalne etui kolekcjonerskie w cenie 19,99 zł. Robiąc zakupy za min. 50 złotych, klient może je kupić już za 1 zł. Numizmaty są dostępne wyłącznie w sieci Żabka i Freshmarket, ich sprzedaż potrwa do 10 lipca br. Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Produkt nie jest prawnym środkiem płatniczym.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny