Latem wielu kierowców samochodowych i użytkowników komunikacji miejskiej przesiada się na rower miejski lub prywatny. Jazda na rowerze ma ogromną ilość zalet: zapewnia codzienną dawkę sportu, jest ekologiczna, a także sprawia dużą przyjemność. Dzięki samoobsługowym stacjom naprawy rowerów, postawionym przez sieć sklepów Żabka na terenie Poznania, mieszkańcy pokonujący codzienne trasy, nie muszą martwić się o nagłe usterki techniczne swojego sprzętu. Stacje, wyprodukowane przez firmę IBOMBO, wyposażone są w specjalny stojak, zestaw narzędzi oraz pompkę z adapterem na wszystkie zawory rowerowe. QR CODE, znajdujący się na froncie stacji, umożliwia skorzystanie z publikacji internetowych zawierających instrukcje dotyczące napraw uszkodzonych rowerów. Inicjatywa spółki Żabka Polska zapewnia maksymalny komfort w codziennym dbaniu o środowisko, zdrowie i samopoczucie.

– Przyglądając się codziennym zwyczajom Klientów sklepów sieci Żabka, dostrzegamy coraz większą potrzebę prowadzenia ekologicznego trybu życia – nie tylko w kwestii doboru produktów żywieniowych, ale także sposobu spędzania wolnego czasu, czy przemieszczania się po mieście. Jako firma, która stara się być zawsze blisko potrzeb Klientów, chcemy współuczestniczyć w kreowaniu ekologicznych trendów, sprzyjających dbaniu o środowisko i wspierających lokalne społeczności. Zielone, samoobsługowe stacje naprawy rowerów, postawione przez Żabkę w 10 lokalizacjach na terenie Poznania, mają zmotywować mieszkańców do przerzucenia się na zielony transport oraz ułatwić pokonywanie codziennych tras rowerowych – mówi Anna Jarzębowska, Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej i CSR.

Samoobsługowe stacje naprawy rowerów Żabki dostępne będą w Poznaniu przy ulicach: Bielniki 1, Towarowej 41, lok., Klaudyny Potockiej, Jutrzenki 8, Nowiny 38, Palacza 141/143, Złotowskiej 24, Naramowickiej 244, Starołęckiej 46 oraz Katowickiej 83A. Miejsca te szczegółowo prezentujemy na dołączonej infografice.

Inicjatywę w Poznaniu Żabka traktuje testowo, jeżeli korzystanie ze stacji zyska na popularności, spółka planuje wprowadzenie jej na terenie innych miast Polski.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny