Tegoroczna edycja Welconomy Forum odbywa się w hybrydowej formule. Wydarzenia pierwszego dnia odbędą się w tradycyjnej, stacjonarnej formie w Centrum Kulturalno-Konferencyjnym Jordanki. Drugiego dnia obrady będą przeprowadzane w formie online. Panele wcześniej nagrane zostaną udostępnione na kanałach Welconomy w serwisie YouTube oraz na Facebooku.

Adam Manikowski, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych Żabka Polska, weźmie udział w panelu dyskusyjnym „Wyzwania dla tradycyjnego kanału dystrybucji w kontekście rozwoju sieci handlowych i zmieniających się zwyczajów zakupowych Polaków”, który odbędzie się w poniedziałek 14 września w godz. 13:30-15:00.

Żabka Polska przygotowała dla uczestników Forum specjalny punkt kawowy, w którym serwowane będą świeżo mielona kawa, woda oraz słodkie przekąski.   

Celem Welconomy Forum jest łączenie różnych środowisk biznesowych, naukowych oraz politycznych, aby podczas wspólnych obrad odnaleźć najlepsze rozwiązania dla polskiej gospodarki. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny