Żabka Polska została partnerem XXX Forum Ekonomicznego, jednego z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń gospodarczych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędzie się w dniach 7-9 września w Karpaczu.   

W panelach Forum w Karpaczu uczestniczyć będą przedstawiciele Zarządu:  

7 września (wtorek), godz. 16:50-17:50 – Anna Grabowska, Wiceprezeska Zarządu ds. Strategii Konsumenckich Grupy Żabka, weźmie udział w panelu „Czynniki ESG – zrównoważony wzrost biznesu”, w trakcie którego prelegenci będą rozmawiać o tym, jaka powinna być rola regulatora i rynku przy popularyzacji ESG jako składnika oceny efektywności przedsiębiorstwa; 

8 września (środa), godz. 9:15-10:35 – Tomasz Suchański, Prezes Zarządu Grupy Żabka, weźmie udział w sesji plenarnej „Wyzwania epoki pokowidowej”, poświęconej zmianom wymuszonym przez pandemię Covid-19 nie tylko w życiu obywateli, ale również w strategiach działań władz. 

Zachęcamy do wysłuchania dyskusji, również online, a w przypadku chęci pogłębienia tematu i rozmowy z naszymi przedstawicielami prosimy o kontakt z Biurem Prasowym Żabka Polska.    

Żabka zaprasza również do swojej strefy gastronomicznej w Karpaczu, zlokalizowanej w namiocie American Chamber of Commerce in Poland, w której będą serwowane przekąski i napoje znane z oferty sieci. Będzie tam również możliwość oddania butelek lub puszek do EKOmatu. 

Poprzedni
Następny