Tegoroczna edycja FRSiH – ze względu na konieczność zachowania wymogów związanych z sytuacją epidemiczną –  odbywa się online, bez udziału publiczności.

Adam Manikowski, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych Żabka Polska, bierze udział w debacie głównej Forum „Koronakryzys – czas wizjonerów i skutecznych rozwiązań w branży spożywczej”, która odbywa się we wtorek 3 listopada w godz. 9:00-11:00. W jej trakcie uczestnicy będą rozmawiać m.in. o tym, jak branża spożywcza zareagowała na pandemię, jakie trendy i formaty zdały egzamin w trakcie lockdownu, jak rozwija się sprzedaż w kanałach e-commerce oraz jak ewoluują zachowania konsumentów.

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to jedno z największych wydarzeń poświęconych sektorowi spożywczemu i handlowemu w Polsce. Co roku w debatach Forum udział biorą przedstawiciele największych firm sektora spożywczego i handlowego oraz HoReCa: producenci, przetwórcy, dystrybutorzy, handlowcy, restauratorzy, a także decydenci z otoczenia administracyjnego i analitycy.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny