Przedstawiciele zarządu Żabki uczestniczą w organizowanych w trakcie Kongresu debatach:

  • 27 października (wtorek), godz. 9.55-10.55 – Tomasz Suchański, Prezes Zarządu bierze udział w debacie „New retail ecosystem – pandemia katalizatorem transformacji branży”, w czasie której opowie o zarządzaniu w czasie pandemii; wyzwaniach, jakie czekają detalistów w najbliższym czasie oraz elastyczności Żabki, dzięki której firma szybko i efektywnie wprowadziła zmiany w ponad 6 600 sklepach;
  • 27 października (wtorek), godz. 12:10-13:20 – Anna Grabowska, Wiceprezes Zarządu ds. Komercyjnych bierze udział w debacie „Zielona sieć – przegląd głównych trendów ekologicznych”, w czasie której  opowie, jak Żabka wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym; jak największy w Europie remodeling sklepów pomógł wprowadzić wiele proekologicznych rozwiązań oraz jak stworzyć markę własną, która jest zdrowa dla klientów i przyjazna dla środowiska.

2. edycja Kongresu Nowoczesnej Dystrybucji to unikalne wydarzenie z udziałem prezesów 18 międzynarodowych sieci handlowych, którzy – jako prelegenci – wyznaczą strategiczne kierunki działania sektora handlu w Polsce w obszarach takich jak: nowe technologie i transformacja cyfrowa; nowy model biznesu oraz new post-pandemic reality; perspektywy współpracy handlu, przetwórstwa i dystrybucji oraz zrównoważony rozwój i odpowiedzialny biznes.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny