Żabka Polska kolejny raz została partnerem Europejskiego Kongresu Gospodarczego, jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Europie Centralnej, który odbywa się w dniach 20-22 września br. w Katowicach.   

W debatach podczas Kongresu uczestniczyć będą przedstawiciele Zarządu firmy:  

  • 20.09 (poniedziałek), godz. 16:30-18:00 – Tomasz Suchański, Prezes Zarządu/CEO Żabka Polska weźmie udział w sesji plenarnej „Obywatel i konsument w czasach nowej normalności, w czasie której prelegenci dyskutować będą o wpływie pandemii na postawy społeczne i modele zachowań konsumenckich oraz omówią potencjalne skutki tych zmian. 
  • 21.09 (wtorek), godz. 9:30-11:00 – Tomasz Suchański, Prezes Zarządu/CEO Żabka Polska weźmie udział w sesji „Handel na nowo”, której uczestnicy będą rozmawiali na temat ekologicznych innowacji w handlu oraz płynących z nich korzyści.  
  • 21.09 (wtorek), 11:30-13:00 – Anna Grabowska, Wiceprezeska Zarządu ds. Strategii Konsumenckich/EVP Żabka Polska weźmie udział w sesji „Rola kryteriów ESG. Przełom w raportowaniu”, poświęconej roli, jaką kryteria te odgrywają w relacjach z interesariuszami oraz budowaniu wartości firmy. Wymienią się też doświadczeniami na temat efektywnego raportowania i płynących z niego korzyści. 
  • 22.09 (środa), 13:30-14:30 – Adam Manikowski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający/EVP Żabka Polska weźmie udział w sesji „Rynek franczyzowy w Polsce”, na której przedstawione zostaną zalety i wady franczyzy w polskich realiach gospodarczych i regulacyjnych. Prelegenci dyskutować będą również o etyce biznesu w relacjach franczyzodawcy i franczyzobiorcy. 

Zachęcamy do wysłuchania dyskusji, a w przypadku chęci pogłębienia tematu i rozmowy z naszymi przedstawicielami, prosimy o kontakt z Biurem Prasowym Żabka Polska.    

Żabka zaprasza również do swojej strefy gastronomicznej w Katowicach. W Strefie VIP stanął punkt Żabki, w którym serwowane będą przekąski i napoje znane z oferty sieci. Osoby odwiedzające stoisko będą mogły tu także oddać butelki lub puszki do EKOmatu. 

Poprzedni
Następny