Żabka to duża organizacja, prowadząca działalność we wszystkich regionach Polski. W naszej firmie liczą się przede wszystkim kompetencje, doświadczenie i motywacja do rozwoju, a różnorodność pracowników jest istotnym elementem naszego DNA. Pracownicy w Żabce są traktowani równo i mają takie same szanse rozwoju. Będąc członkiem Pracodawców RP możemy dzielić się i wymieniać doświadczeniami z innymi firmami i wspólnie budować lepszą przyszłość na rynku pracy. Wierzymy, że dzięki temu członkostwu będziemy mogli jeszcze lepiej zadbać o nasze wspólne interesy i wzajemnie wspierać się w rozwoju. Co z kolei może przyczynić się do lepszego zrozumienia potrzeb biznesu oraz poprawy warunków prowadzenia działalności gospodarczej, w konsekwencji przynosząc także wiele korzyści naszym pracownikom – mówi Jolanta Bańczerowska, Członkini Zarządu ds. Strategii Personalnej Grupy Żabka.

Żabka to najszybciej rozwijająca się w Europie Środowo-Wschodniej sieć sklepów convenience – pod jej szyldem na terenie całego kraju działa już ponad 9000 sklepów, które prowadzi ponad 7600 franczyzobiorców. Żabka bezpośrednio zatrudnia ponad 2 tys. osób, a pośrednio tworzy ponad 45 tys. miejsc pracy. Aspiracją Żabki jest stać się pracodawcą, który stwarza najlepsze na rynku warunki rozwoju  profesjonalistów każdego szczebla. Dlatego już w 2016 r. organizacja stworzyła ambitny, nowatorski  projekt rozwojowy – Akademię Żabki. Jej działaniami objęci są wszyscy pracownicy i współpracownicy.

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej to najstarsza i największa organizacja pracodawców w Polsce, działająca od 1989 roku. Stawia sobie za cel tworzenie państwa przyjaznego pracodawcom, ale w poszanowaniu praw pracowniczych. Przedstawiciele organizacji są wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla biznesu i pracodawców: podczas obrad sejmowych i senackich komisji, przy pracach decyzyjnych i doradczych gremiów różnych szczebli administracji państwowej oraz komitetów sterujących wykorzystywaniem funduszy Unii Europejskiej.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny