4 lipca to najważniejsze święto narodowe USA. Z tej okazji, każdego roku, także i w Polsce, amerykańscy przedsiębiorcy mieszkający i pracujący w Polsce spotykają się by wspólnie świętować kolejną rocznicę niepodległości Stanów Zjednoczonych. Wydarzenie ma charakter pikniku, w którym biorą udział pracownicy Ambasady, prezesi i dyrektorzy firm zrzeszonych w Amerykańskiej Izbie Handlowej, przedstawiciele władz lokalnych, mediów, celebryci oraz ludzie kultury. Spotkanie jest doskonałą okazją do rozmów i zacieśniania więzi pomiędzy przedstawicielami obu narodów.  Tegorocznej edycji przewodzić będzie motyw ekologii.

AmCham i partnerzy przewidzieli dla uczestników szereg atrakcji, w tym m. in. koncert chóru Uniwersytetu Warszawskiego i zespołu Mike Gowin & The Wolverines, pokaz laserów oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci.  Odwiedzający stoisko Żabki będą mogli napić się pysznej kawy oraz zjeść donuty czy hot-dogi, tak charakterystyczne dla oferty Żabka Café. Będzie można również uzyskać informację o działaniach firmy z obszaru ekologii oraz skorzystać z recyklomatu, który pomaga w segregacji plastiku i aluminium. Przewidziane są również ciekawe zajęcia dla najmłodszych.

Piknik w Łazienkach Królewskich odbędzie się w godzinach 17:00-23:00. W wydarzeniu weźmie udział około 1000 osób, w tym 300 dzieci. Gościem specjalnym będzie Bix Aliu, zastępca szefa misji w Ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny