Szanowni Klienci,

informujemy, że w związku z możliwym przekroczoniem dopuszczalnego poziomu kadmu w ryżu występującym w produkcie  KASZKA MLECZNO-RYŻOWA 5 OWOCÓW 230G z numerem partii: 016903351- termin przydatności do spożycia: 2021.06,  producent NESTLE Polska S.A. Zgodnie z decyzję dostawcy o wycofaniu ze sprzedaży produktu, podjęto decyzję o wycofaniu ze sprzedaży całej partii towaru.

Spożycie przedmiotowego produktu wiąże się z podwyższonym ryzykiem dla zdrowia konsumentów (nie należy spożywać produktów z partii objętych komunikatem).

Apelujemy do wszystkich Klientów, którzy zakupili powyższe produkty o ich nie spożywanie oraz  wyrzucenie lub zwrócenie zakupionego towaru.

Zwrotu produktu należy dokonać w sklepie Żabka, w którym dokonano zakupu, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy w kwocie ceny zakupu produktu.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuacją. Działanie firmy Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów.

Z wyrazami szacunku

Żabka Polska

Poprzedni
Następny