Przyznanie nagrody Tomaszowi Suchańskiemu zbiegło się z początkiem obchodów 25-lecia działalności sieci sklepów Żabka. Żabka jest liderem convenience – od 25 lat uczestniczy w budowie tego sektora w Polsce, będąc blisko klientów i ich potrzeb. Misją Żabki jest upraszczanie życia klientom i oferowanie im wygodnych, kompleksowych rozwiązań. Sieć współpracuje już z ponad 8 tys. franczyzobiorców, wspierając przedsiębiorczość i kreując ponad 56 tys. miejsc pracy.

Prezes Zarządu Grupy Żabka odebrał statuetkę podczas uroczystej Gali, która odbyła się w trakcie XXIII Wiosennego Ogólnopolskiego Spotkania Czołowych Postaci Świata FMCG i HoReCa w Poznaniu. Wzięli w niej udział czołowi przedstawiciele świata FMCG: top managerowie zagranicznych i krajowych producentów, prezesi i członkowie zarządów sieci detalicznych, przedstawiciele hurtowych dystrybutorów oraz prezesi organizacji handlowych.

Jak podkreślają organizatorzy konkursu, misją „Poradnika Handlowca” i „Poradnika Restauratora” od lat jest wspieranie niezależnych handlowców i restauratorów, a także wyróżnianie tych, którzy swoją postawą dają przykład innym, osiągając nie tylko sukcesy sprzedażowe w handlu czy gastronomii, ale także realizując niezwykle istotne misje społeczne i etyczne.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny