Sklepy sezonowe Żabki to nie tylko wygoda dla turystów w codziennych zakupach spożywczych w czasie urlopu , ale także możliwość dodatkowego rozwoju i przychodu dla franczyzobiorców, którzy na co dzień prowadzą sklep w standardowych lokalizacjach. Żabka zapewnia im pawilon wraz z całym wyposażeniem i umożliwia prowadzenie takiego punktu zgodnie ze standardami sieci. Franczyzobiorcy, jako niezależni przedsiębiorcy, samodzielnie podejmują decyzje dotyczące zatrudnienia pracowników, w tym rekrutacji oraz ewentualnych benefitów.

– Sklepy sezonowe prowadzę od 4 lat. Największym wyzwaniem stojącym przed franczyzobiorcą prowadzącym taki sklep jest dobranie odpowiedniej załogi. Sklep sezonowy wymaga znacznie większej liczby osób na zmianie oraz sprawnej obsługi klienta – mówi Ewa Zdanowicz, franczyzobiorczyni prowadząca dwa sklepy sezonowe w Jarosławcu.

Franczyzobiorcy podkreślają, że w czasie tegorocznych wakacji klienci zwracają dużą uwagę na czystość sklepu, dostępność środków ochrony oraz zabezpieczenie kasjerów.  – Na początku lata wszyscy obawiali się, jak sezon będzie wyglądać w tym roku. Obecnie w miejscowościach nadmorskich jest bardzo dużo klientów, którzy podczas zakupów przestrzegają wszystkich obostrzeń związanych z pandemią. Nasze sklepy są wyposażone w środki ochrony, a kasjerzy odpowiednio zabezpieczeni. Porównując do lat poprzednich – turyści są bardziej świadomi tego, co dzieje się na świecie i, będąc na zakupach w naszych sklepach, przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Zakrywają usta i nos oraz chętnie korzystają ze środków dezynfekujących – zaznacza Ewa Zdanowicz.

Sezonowe Żabki działają m.in. w następujących lokalizacjach:

  • Dziwnówek, ul. Kamieńska 8,
  • Jarosławiec 5,
  • Władysławowo, ul. Morska 23,
  • Międzywodzie, ul. Armii Krajowej 21,
  • Mrzeżyno, ul. Nadmorska,
  • Łazy, ul. Gościnna 1,
  • Łeba, ul. Leśna 3,
  • Chłapowo, al. Żeromskiego.

Modułowe placówki to komfortowe i bezpieczne punkty handlowe, w pełni klimatyzowane, dzięki czemu klienci mogą wygodnie zrobić w nich codzienne, szybkie zakupy np. w drodze na plażę czy podczas spaceru. W sklepach sezonowych zwiększono liczbę dostaw – są one realizowane dwa razy dziennie, od poniedziałku do niedzieli. Takie rozwiązanie pozwala na zapewnienie pełnej dostępności oferty asortymentowej dla klienta. Sklepy te są czynne w standardowych godzinach, między 6:00 a 23:00 i będą funkcjonowały do września.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny