Różowe produkty w walentynkowej ofercie Żabki

Hot dog to ulubiona przekąska klientów Żabki. Mogą oni spróbować kilkunastu różnych kombinacji smakowych hot dogów, dobierając według uznania rodzaj kiełbaski (w tym także bezmięsną i roślinną) i sosu. W ofercie sieci okazjonalnie pojawiają się także unikatowe kolorowe hot dogi – były już David Summerdog, Black Dog oraz Prymus. W 2023 r. w czasie walentynkowego tygodnia (13-19 lutego 2023 r.) Żabka sprzedała aż 146 tys. sztuk Lovelasa, z czego tylko 14 lutego aż 83 tys. sztuk. Mimo iż po ofertę ciepłych przekąsek z Żabki częściej sięgają mężczyźni niż kobiety, to Love Dogi skradły serca pań.

Amore mio

Amorek – czyli tegoroczne wcielenie Lovelasa – z pewnością rozkocha wszystkich wielbicieli ciepłych przekąsek. To unikalne połączenie różowej bułki, różowej kiełbaski i specjalnego różowego sosu sweet&spicy. Klienci sieci będą mieli także możliwość skomponowania jego własnej wersji. Z okazji walentynek w Żabce Nano przy ul. Dobrej 54 w Warszawie oraz w placówce w poznańskim Starym Browarze Amorki będzie przygotowywał także Robbie – robot stworzony specjalnie dla Żabki, który serwuje hot dogi wykorzystując AI.

Różowy hot dog dostępny jest w sprzedaży od 31 stycznia br. do 27 lutego br. lub do wyczerpania zapasów. Od 7 lutego jest dostępny w cenie 4,99 zł z aplikacją Żappka. W walentynki, czyli 14 lutego br., cena będzie jeszcze niższa: 3,99 zł z aplikacją Żappka.

Różowo mi

Nowością w ofercie są walentynkowe gnocchi Szamamm. To popularne danie kuchni włoskiej klienci Żabki będą mogli kupić w wyjątkowym różowym wydaniu, podkreślającym kolorystyką niezwykłą okazję, jaką jest dzień zakochanych. Pyszne gnocchi z różowym sosem serowym dostępne będą w dniach 10-14 lutego br. lub do wyczerpania zapasów, w cenie 9,99 zł.

Dla wielbicieli zdrowych przekąsek Żabka w swojej ofercie posiada także wzbogacone witaminami oraz superfoods – Foodini Piękno. Wytworzone z tłoczonych soków NFC i przecierów z owoców w innowacyjnej technologii HPP. W walentynki ono także dostępne będzie w atrakcyjnej cenie 3,99 zł/szt. z aplikacją Żappka.


Pomysły na walentynkowe upominki

W tym wyjątkowym okresie w sklepach Żabka będzie można znaleźć także okolicznościowe słodycze, np. bombonierki. Dodatkowo w dniach 12-14 lutego br. klienci będą mogli zakupić bukiety długich róż – czerwonych lub różowych w cenie 19,99 zł za 7 szt.

akapit

treść

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny