-Talent, umiejętności, też trochę szczęścia to są oczywiście te czynniki, które wspierają sukces. Są potrzebne. Jednak nie zapominajmy, że w życiu sportowca najważniejsza jest ciężka, codzienna praca. Wiara w siebie i konsekwencja, wytrwałość w tym co chce się osiągnąć są kluczowe. Do tego dochodzi odpowiednia dieta, umiejętność przygotowania się do wyzwań, koncentracja, odpowiedni trening i regeneracja. RL9 Pro to moje doświadczenie. Sekret mojego treningu. Cieszę się, że mogę się nim podzielić z innymi. A czemu robię to z OSHEE? – Bo lubię grać w najlepszych drużynach – powiedział Robert Lewandowski.

RL9 PRO by OSHEE to unikalne produkty, będące owocem współpracy piłkarza Bayernu Monachium z liderem rynku napojów funkcjonalnych w Polsce. Napoje stanowią połączenie wiedzy Roberta Lewandowskiego w zakresie świadomego podejścia do treningu oraz wieloletnich doświadczeń OSHEE, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Wyróżnia je maksymalnie naturalny skład, unikalne kompozycje witamin i składników, które przekładają się na wysoką wartość dla organizmu. RL9 PRO stworzone zostały z myślą o osobach aktywnych, dla których inspiracją w świecie sportu może być postać napastnika reprezentacji Polski.

-Obserwując współczesne trendy, zauważamy iż konsumenci jeszcze większą wagę przykładają do zdrowego stylu życia. Coraz popularniejsza staje się codzienna aktywność fizyczna, wspierana właściwym odżywianiem organizmu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszym klientów, z przyjemnością prezentujemy kolejny produkt, którego premiera rynkowa ma miejsce w sieci sklepów Żabka. Jesteśmy pewni, że napój przypadnie do gustu przede wszystkim tym, którzy szukają naturalnej, silnej dawki nawodnienia, energii i siły, przed, w trakcie czy po treningu, ale także dla osób aktywnych  sportowo, którzy sklep Żabka mają niemal na każdym rogu ulicy w Polsce  – podkreśla Bartosz Sitek Starszy Kierownik Kategorii w sieci Żabka.

Napój funkcjonalny RL9 PRO by OSHEE apple, lemon mint flavour w butelce 750 ml dostępny jest w ponad 5700 sklepów Żabka w całej Polsce. Napój zawiera zestaw witamin i minerałów, w tym magnes, potas, witaminę B3, B5, B6 i B7. Z kolei napój witaminowy w puszcze 250ml został wzbogacony o guaranę i glukozaminę.

To kolejna propozycja sieci Żabka skierowana do osób aktywnych. W jej placówkach konsumenci znajdą napoje izotoniczne, funkcjonalne, witaminowe, zdrowe przekąski i superfoods, a także ofertę dla osób szukających produktów bezlaktozowych i bezglutenowych.

Informacje o nowościach i bieżących promocjach w sklepach Żabka Polska można znaleźć w aplikacji żappka, dostępnej bezpłatnie na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny