Zauważamy, że klienci chętnie korzystają z usług dodatkowych, jakie oferujemy w sklepach sieci Żabka. Popularnością cieszą się karty przedpłacone, jako prosty i uniwersalny pomysł na prezent. Konsumenci mogą wybierać między kartami Amazon, Netflix, PlayStation Network, Xbox, App Store & iTunes. Karta Google Play była dobrze znana i często kupowana przez odwiedzających nasze sklepy, jednak teraz prezentujemy ją w nowej formie. Klient sam może zdecydować, jaką kwotą, z dokładnością do grosza, chce zasilić konto w sklepie Google. Pozwoli to dopasować produkt do indywidulanych potrzeb kupującego, który może nabyć produkt przepłacony w kwocie której dokładnie potrzebuje. Jeszcze w tym roku planujemy wprowadzenie kolejnych nowości w tej kategorii – mówi Przemysław Tomaszewski Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług  sieci sklepów Żabka.  

Karta Google Play była do tej pory dostępna w czterech nominałach: 20, 50, 75 i 150 PLN. Pozwala ona na łatwe opłacenie zakupów w sklepie Google Play, oferującym m.in. muzykę, e-booki, gry i aplikacje na urządzenia mobilne. W tym celu należy zalogować się do swojego konta w witrynie i wprowadzić znajdujący się na paragonie ze sklepu Żabka kod PIN. Środki pieniężne z karty przepłaconej zostaną dodane do konta użytkownika, który kupując w sklepie sieci kartę, od teraz sam może decydować o jej nominale. Ponadto nie posiada ona daty ważności i można wykorzystać ją w dogodnym terminie.

W sklepach Żabka dostępna jest szeroka oferta usług dodatkowych. Klienci mogą m.in. skorzystać z opcji nadania i odbioru paczek, doładować telefon czy opłacić rachunki lub kupić doładowanie energetyczne. Firma wprowadziła również do asortymentu kartę podarunkową Amazon, Netflix, a także kartę Up and Go, najnowszym dodatkiem do pakietu Wygodnych usług, powstałym we współpracy z Santander Bank Polska. Warszawskie Żabki oferują dodatkowo możliwość doładowania karty miejskiej. Szczegóły na temat oferowanych usług dostępne są na: https://www.zabka.pl/wygodne-uslugi.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny