Z badań wynika, że połowa Polaków je hot-dogi przynajmniej raz w miesiącu, a placówki sieci Żabka są jednym z liderów ich sprzedaży. Wielu klientów, gdy myśli o tym, by zjeść coś w drodze na ciepło, to decyduje się właśnie na hot-doga. Ciekawą odmianę dla konsumentów szukających ciepłej i pożywnej przekąski w biegu może okazać się zapiekanka. To sycąca kompozycja kurczaka, pieczywa i sera, która pozwali zaspokoić nawet duży głód. Do tego szeroka gama oryginalnych sosów jak arabski czy tysiąca wysp, a dla tradycjonalistów – ketchup. Miłośników zapiekanek zainteresuje z pewnością informacja, że zapiekanka pojawi się od początku listopada br. w ramach happy hours w aplikacji żappka i będzie ją można kupić w promocyjnej cenie.

Żabka zapowiedziała, że testuje hot doga w wersji dla wegetarian, który w przyszłym roku w równie pysznej odsłonie pojawi się w sieci. – Pracujemy nad produktem, który zastąpi mięso w hot-dogu, tak by mógł stać się równie smacznym wyborem dla wegetarian. Chcemy stworzyć bardzo dobre rozwiązanie bezmięsne, które zapoczątkuje zupełnie nową kategorię dań w naszej ofercie. Produkty są obecnie w fazie testowej, planujemy wprowadzić je do sprzedaży w przyszłym roku – mówi Jerzy Roguski Dyrektor handlowy firmy Żabka Polska.

Dogodne lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Żabka sprawiają, że klienci chętnie zamawiają ciepłe jedzenie przy okazji szybkich zakupów, podczas przerwy w pracy czy na uczelni albo w trakcie rodzinnego spaceru. Wieczorem zapiekanka, hot-dog, panini czy tosty to idealny sposób na zaspokojenie głodu przed wyjściem na spotkanie ze znajomymi. Z kolei rano, w drodze do szkoły i pracy, to często o wczesnej porze jedyna możliwość zjedzenia w okolicy czegoś pożywnego na ciepło.

Sieć Żabka nieustannie rozbudowuje ofertę kącika Żabka Café – największej sieci kawiarnianej w Polsce, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów. Oprócz szerokiej oferty przekąsek, które można spożyć w strefie gastronomicznej, w jej asortymencie znajdują się świeżo mielone na miejscu kawy m.in. czarna, biała, espresso, cappuccino czy latte podawane w ekologicznych, biodegradowalnych kubkach.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny