Dlaczego biznes z Żabką? Co przekonało Pana do tego modelu współpracy?

Zanim otworzyłem swój sklep, pracowałem dla innej sieci franczyzowej, gdzie zdobyłem doświadczenie w pracy z klientem i kierowaniu zespołem. W pewnym momencie stwierdziłem, że fajnie byłoby poprowadzić swój biznes, mieć możliwość dalszego rozwoju, wpływ na swój dochód,a także być swoim szefem i dysponować mądrze i efektywnie swoim czasem. Zdecydowałem się na współpracę franczyzową z Żabką, ponieważ znałem osobę, która bardzo była zadowolona z prowadzenia swojego biznesu z tą siecią. Po zapoznaniu się z ofertą, stwierdziłem, że chcę spróbować poprowadzić własny sklep w Szczecinie, bo model franczyzy proponowany przez Żabkę bardzo mi się spodobał. Jestem osobą, która lubi się rozwijać, cieszę się, że mam taką możliwość, że mogę realnie wpływać na wysokość moich dochodów, ale także swobodnie dysponować własnym czasem.

Jakie aspekty obecnej współpracy uważa Pan za najatrakcyjniejsze?

Prowadząc własny biznes jestem odpowiedzialny za zarządzany przeze mnie sklep, moje przychody, ale także pracowników. Udało mi się skompletować zgrany zespół, z którym świetnie mi się współpracuje. Chętnie działam także na rzecz sieci, która aktywnie wspiera mój biznes. Od początku sierpnia 2020 roku jestem Partnerem ds. Szkoleń i z przyjemnością dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z kandydatami na nowych franczyzobiorców.

Zostań franczyzobiorcą Żabki

Poznaj zalety prowadzenia własnego biznesu we współpracy z siecią Żabka

Życie to nie tylko Żabka. Jak dzięki franczyzie zmieniło się Pana życie?

Jednym z moich marzeń, które udało mi się zrealizować dzięki franczyzie z Żabką, było kupienie własnej działki rekreacyjnej, gdzie mógłbym odpoczywać. Po niecałych dziesięciu miesiącach działalności udało mi się wygospodarować środki na zakup miejsca, gdzie mogę spędzać wolny czas i odpocząć od codzienności. Kiedy pogoda pozwala, spędzam tam każdą wolną chwilę i z radością wkładam serce w prace, które sprawiają, że moja działka staje się jeszcze piękniejsza.

Poprzedni
Następny