Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i szkoleniami

Ubezpieczenie zwiększające bezpieczeństwo finansowe

"Polisa na biznes", istniejąca od 2021 r., to unikatowe rozwiązanie - grupowe ubezpieczenie franczyzobiorców Żabki, które zapewnia stabilność ekonomiczną w momencie zakończenia współpracy z siecią z ujemnym saldem. Polisą objęci są wszyscy franczyzobiorcy, niezależne od stażu czy sytuacji finansowej.

Sieć Żabka, największa sieć modern convenience skupiona wokół idei franczyzocentryczności, stworzyła “Polisę na biznes”, aby zwiększyć bezpieczeństwo finansowe współpracujących z nią franczyzobiorców. Główny cel wprowadzenia tego rodzaju ubezpieczenia to minimalizacja ryzyka związanego z ewentualnym niepowodzeniem w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

“Polisa na biznes” to idea opracowana w konsultacji z przedsiębiorcami prowadzącymi sklepy pod szyldem Żabki oraz członkami Rady Franczyzobiorców, czyli organem ich reprezentującym. Dzięki konsultacjom franczyzobiorcy mieli realny wpływ na ostateczny kształt tego rozwiązania, który został wypracowany z TUW PZUW. Ten unikalny na polskim rynku instrument cieszy się ich uznaniem i dla wielu jest bardzo ważnym benefitem przemawiającym za rozpoczęciem współpracy z Żabką. Dzięki niemu franczyzobiorcy są zabezpieczeni, ponieważ zyskują narzędzie gospodarcze, które gwarantuje pokrycie ewentualnego zadłużenia, które może się pojawić po zamknięciu działalności gospodarczej.

Polisa została bardzo dobrze przyjęta w całej sieci. To jedyny taki produkt na rynku, który zabezpiecza przedsiębiorców przed stratami w sytuacji niepowodzenia ich biznesu. Daje im ważną, rzeczywistą ochronę w przypadku zakończenia - z jakiś powodów - współpracy z siecią - podkreśla Michał Kajak, franczyzobiorca sklepu Żabka w Warszawie.

To ważne rozwiązanie pokazuje, że franczyzobiorcy są w centrum zainteresowań sieci, która nieustannie odpowiada na oczekiwania rynku i franczyzobiorców, buduje przystępny model współpracy i daje poczucie bezpieczeństwa - co jest niezwykle ważne dla każdego przedsiębiorcy i pozwala rozwijać swój biznes w każdych czasach.