Dołącz do 7000 wspaniałych – poznaj naszych franczyzobiorców

Franczyza w Żabce

Franczyza w Żabce to doskonała okazja do rozwijania swoich umiejętności i poszerzanie swojej wiedzy z zakresu prowadzenia sklepu. Jeśli marzysz o własnym biznesie, interesuje Cię handel lub po prostu chcesz się uniezależnić, może zainteresuje Cię dołączenie do grona naszych franczyzobiorców. Przedstawiamy historie Pawła, Kuby, Wacława i Natalii – wspaniałych franczyzobiorców Żabki, którzy są częścią społeczności liczącej już ponad 7000 osób. Sprawdź, jak wygląda prowadzenie sklepu Żabka! Franczyza – Żabka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Rozpoczęcie własnej działalności nie należy do najłatwiejszych zadań. W takich sytuacjach wiele rzeczy może pójść nie tak – nawet jeśli z sukcesem uda nam się otworzyć swój biznes, piętrzące się problemy mogą utrudnić jego rozwijanie. Awarie sprzętu, konieczność szkolenia pracowników, uzupełnianie towaru, organizowanie akcji promocyjnych… To wszystko wymaga bez wątpienia zdolności analizowania i planowania działań.

Zobacz film

Smart Żabka czyli korzyści z zastosowania technologii smart w sklepie.

Smart Żabka

Staramy się, aby sieć sklepów Żabka była rozwijana pod kątem potrzeb klientów, którzy codziennie robią u nas zakupy i liczą na naszą pomoc. Franczyzobiorcy Żabki są dla nas równie ważni, jak każdy klient, dlatego cały czas pracujemy nad wdrażaniem efektywnych i skutecznych rozwiązań ułatwiających im zarządzanie sklepem. Nieustannie szukamy nowoczesnych narzędzi technologicznych i organizacyjnych, które spowodują, że wypełnianie obowiązków franczyzobiorcy będzie dużo prostsze niż myślisz – sprawdź, jak to robimy!

Zobacz film

Optiplan, czyli jak lepiej planować i realizować zadania w sklepie

Smart Żabka

Franczyzobiorcy Żabki mogą rozwijać swoją własną działalność przy pomocy nowoczesnych narzędzi, które usprawniają pracę każdego sklepu i pozwalają na wygodne planowanie kolejnych działań. Wśród oferowanych rozwiązań znalazła się aplikacja Asystent Żabka działająca w ramach OptiPlan, z którą prowadzenie smart biznesu staje się wyjątkowo proste. Poznaj funkcjonalność tego programu i przekonaj się, jak łatwo możesz zwiększyć zyski!

Zobacz film

Smart lodówka, czyli bliskie spotkanie ze sztuczną inteligencją.

Smart Żabka

Świeżość produktów spożywczych w sklepie ma pierwszorzędne znaczenie – z tym stwierdzeniem z pewnością zgodzi się każdy franczyzobiorca Żabki. Asortyment świeży wymaga odpowiednich warunków przechowywania, dlatego konieczna jest w pełni sprawna lodówka utrzymująca właściwą temperaturę. Dlatego też w sieci sklepów Żabka testowane są inteligentne lodówki, które poinformują o awarii i nieustannie będą się uczyć, tak by zapewnić odpowiednie parametry do przechowywania. Sprawdź, jak to działa!

Zobacz film

Smart słuchawki, czyli komunikacja z urządzeniami w sklepie.

Smart Żabka

Franczyza w Żabce to nie tylko doskonała okazja do tego, by realizować swój cel i osiągać kolejne sukcesy podczas prowadzenia sklepu. To także możliwość skorzystania z przydatnych rozwiązań i akcesoriów, dzięki którym kontrola nad działaniem placówki i wykonywanie codziennych obowiązków jest wyjątkowo bezproblemowa. Oprócz funkcjonalnych aplikacji na stałe wykorzystywanych w sklepach testowane są również bezprzewodowe słuchawki, które niosą za sobą wiele ważnych korzyści. Sprawdź, jak ułatwiamy pracę naszym franczyzobiorcom!

Zobacz film

Chcesz dołączyć do nas?

Kontakt telefoniczny

tel. kom. 800 207 208

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Dołącz do nas