– Nasi Klienci są zabiegani i każdego dnia, mają wiele spraw do załatwienia. Dlatego możliwość odbioru paczki w Żabce ułatwia im codzienne życie. Obserwujemy wzrost liczby obsługiwanych paczek związanych z takimi okazjami jak Dzień Matki czy Dzień Dziecka. Polacy z chęcią korzystają z naszej usługi, dzięki której mogą kupić online zabawki szybko i niejednokrotnie taniej odebrać je
w najbliższym sklepie naszej sieci. Największe wzrosty w liczbie odebranych paczek zanotowaliśmy
w dużych aglomeracjach miejskich czyli w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu – mówi Przemysław Tomaszewski Dyrektor ds. Rozwoju Usług z firmy Żabka Polska.

Zabawki coraz częściej kupowane są w Internecie, co potwierdzają dane: 46% badanych Polaków  deklaruje, że kupiło i zamierza kupić w przyszłości zabawki oraz artykuły dziecięce (wg Raportu „E-commerce w Polsce 2017. Gemius dla e-Commerce Polska). Główne, deklarowane czynniki zakupu zabawek online to wygoda, niższa cena, a przede wszystkim duża oszczędność czasu.  

Usługa odbioru paczek to jedna z wielu w portfolio Żabki, która wpisuje się we współczesne oczekiwania Klientów, chcących szybko i sprawnie załatwić bieżące sprawy. Odbiór paczki w drodze do pracy czy domu, w dowolnych godzinach to ułatwienie, z którego korzysta coraz więcej osób. Dodatkowym atutem tego typu usługi jest jej finansowa korzyść. Klienci nie ponoszą tak wysokich kosztów przesyłki, jeśli odbierają paczkę w sklepie o statusie placówki pocztowej, jaki ma Żabka.

-Odbiór paczek w Żabkach to istotne ułatwienie dla moich Klientów. Doceniają wygodę oraz bliskość naszych placówek. Z rozmów z nimi wynika, że w ostatnim miesiącu najwięcej zamówień dotyczyło butów oraz ubrań, prawdopodobnie również z okazji Dnia Matki czy Dnia Dziecka – mówi Joanna Borzewska franczyzobiorczyni  sklepu w Warszawie.

Rozwój oferty usług to element strategii sieci Żabka, której placówki dzięki dobrym lokalizacjom
i zoptymalizowanej ofercie asortymentowej mają ułatwiać Polakom codzienne życie.  Klienci w drodze do domu czy pracy mogą dokonać płatności mobilnych, opłacić rachunki, jak również zakupić gry liczbowe Lotto, w tym najnowszą EuroJackpot. Żabki i Freshmarkety oferują także płatności pieniądzem elektronicznym paysafecard, możliwość wypłaty gotówki, zakup doładowań do telefonów komórkowych oraz starterów GSM wraz z możliwością ich rejestracji bezpośrednio w sklepie.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny