Powrót

W związku epidemią koronawirusa tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy, który odbywa się w dniach 18-22 maja, przybrał formę spotkania online, w czasie którego poprzez wykorzystanie możliwości technologicznych uczestnicy dyskutują na odległość na tematy dotyczące gospodarki, handlu i przemysłu w obliczu zachodzących obecnie zmian. Żabka Polska jest partnerem tego jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w Europie Centralnej, a w debatach Kongresu udział biorą Tomasz Suchański, Prezes Żabka Polska oraz Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu Żabka Polska ds. Finansowych i Rozwoju.

Tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy, w swojej wirtualnej odsłonie, składa się z kilkunastu debat online, w czasie których przedstawiciele biznesu, świata polityki i nauki dyskutują o nowej rzeczywistości gospodarczej. Tomasz Suchański, Prezes Żabka Polska, został zaproszony do panelu otwierającego EEC Online 18 maja br.: „Nowa gospodarka. Nowy świat”, w czasie którego rozmawiano o tym, jak będzie wyglądał świat po pandemii koronawirusa. Uczestnicy wspólnie szukali odpowiedzi na temat charakteru zmian i sytuacji branż, których dotkną one najbardziej.

Z kolei Tomasz Blicharski weźmie udział w panelu dyskusyjnym poświęconym e-commerce, który zaplanowany jest na 19 maja, podczas którego będzie mowa o cyfrowej rewolucji w handlu, jaką wymusiła epidemia koronawirusa. Opowie m.in. o nowych usługach dostępnych w sklepach sieci Żabka.

EEC Online potrwa do 25 maja br. Jego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości SA.