Powrót

Sieć Żabka, z okazji zbliżającego się Tłustego Czwartku, przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę. Do każdej zamówionej kawy w Żabce klienci otrzymają pączka lub donuta za darmo. Akcja trwa 27 i 28 lutego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nie zapominamy o wyjątkowych okazjach takich jak Tłusty Czwartek. Chcemy zatem umilić naszym klientom nadchodzące święto, oferując do świeżo mielonej kawy z ekspresu w Żabka Café pączka lub donuta – podkreśla Biuro Prasowe firmy Żabka.

Wśród słodkości do wyboru znajdzie się pączek z marmoladą wieloowocową lub powidłami śliwkowymi oraz donut z cukrem. Otrzyma je każdy, kto zamówi jedną ze świeżo parzonych kaw, w tym espresso, latte, cappuccino lub czarną z mlekiem, które dostępne są w strefie Żabka Café.

Sieć Żabka stale rozbudowuje ofertę kącika Żabka Café, który cieszy się dużą popularnością wśród jej klientów. Oprócz szerokiej oferty kaw, w jej asortymencie znajdują się także liczne przekąski na ciepło, takie jak hot dog, zapiekanki, panini czy tortille, które można spożyć w strefie gastronomicznej.


Pobierz notkę prasową