Powrót

Lody są smakołykiem po który sięga niemal każdy. Od 10 kwietnia br. w każdej Żabce prawdziwa gratka dla najmłodszych miłośników tego przysmaku. Lody Kinder Sandwich o pojemności 60 ml. będzie można zakupić w cenie promocyjnej 3,49 zł za sztukę (oferta ważna od 10 do 23 kwietnia br.). Produkt dostępny będzie tylko w sklepach tej sieci.

Lody Kinder Sandwich zostały stworzone z myślą o najmłodszych konsumentach. Pyszne kremowe lody zamknięte pomiędzy dwoma herbatnikami z delikatnie zmielonych płatków pszenicy, owsa, jęczmienia, żyta oraz ryżu w sam raz zaspokoją dziecięcy apetyt.  Niskokaloryczna mrożona słodycz, w kształcie poręcznej kanapki to idealny pomysł na szybką przekąskę dostępną tylko w sklepach Żabka.

- W kategorii mrożonych słodyczy co roku stawiamy na sprawdzone smaki, które cieszyły się popularnością w latach ubiegłych. Zawsze też jest miejsce na nowości, które przyciągną uwagę naszych Klientów. Lody  Kinder Sandwich to ciekawe propozycja dla dorosłych Konsumentów, która przywołuje skojarzenia z dzieciństwa. To jednak przede wszystkim atrakcyjna przekąska dla najmłodszych, która dzięki swojej małej gramaturze sprawdzi się jako idealna przekąska między posiłkami - komentuje Biuro Prasowe Żabka Polska .