Powrót

Z okazji Walentynek, 14 lutego br. sieć Żabka wprowadziła do oferty bezglutenowe Mini Serca Brownie (50g/szt.). To odpowiedź na rosnące zainteresowanie konsumentów ofertą produktów przeznaczonych dla osób z nietolerancją glutenu. Okazjonalne serduszka będzie można kupić w cenie 3,99 zł za sztukę. Smakołyk został wyprodukowany na wyłączność dla sieci Żabka przez markę Incola.

- Jako firma promująca zdrowe żywienie i oferująca najwyższej jakości produkty gluten-free, pragniemy trafiać do szerokiego grona odbiorców. Współpraca z siecią ponad 4900 sklepów Żabka, będących zawsze w pobliżu, dostosowanych do trybu życia osób zabieganych, poszukujących szybkich, zdrowych przekąsek, pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom współczesnych Klientów i w tak miłym, jak Walentynki dniu, zapewnić im słodką przekąskę – komentuje Anna Kalita właściciel polskiej marki Incola.

Bezglutenowe serca o smaku kakaowym są odpowiednio oznaczone znakiem przekreślonego kłosa i uzupełniają obecną ofertę produktów bezglutenowych, dostępnych w sieci sklepów Żabka. Serca są dostępne do kupienia pojedynczo (50g) lub w kartoniku po 9 sztuk (450g).

Więcej o ofercie na: www.zabka.pl


Pobierz notkę prasową