Producentom i dostawcom produktów i usług Żabka Polska Sp. z o.o. oferuje możliwość zaistnienia w największej i najnowocześniejszej sieci sklepów typu Convenience w Polsce. Dzięki temu każda firma współpracująca z Żabka Polska Spółka z o.o . może każdego dnia sprzedawać swoje produkty setkom tysięcy klientów sieci na terenie całego kraju!

Każdy producent, który rozpoczyna współpracę z firmą Żabka Polska Sp. z o.o., staje się częścią efektywnego i zoptymalizowanego systemu dystrybucji towarów z pięciu centralnych magazynów do sklepów Żabka w całym kraju. Nasze rozwiązania umożliwiają sprawne organizowanie wszelkich działań promocyjnych oraz bezproblemowe wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów.

Ogólnopolski zasięg sieci Żabka umożliwia producentom dotarcie ze swoją ofertą do szerokiego grona klientów w blisko 5000 sklepach. Dodatkową korzyścią dla producentów jest możliwość reklamowania własnych produktów poprzez materiały POS, które wyróżniane są dzięki odpowiedniej ekspozycji w każdym sklepie Żabka.

Jeśli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy handlowej, prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

Formularz współpracy handlowej

Informacje o zgłaszającym

Informacje o produkcie/usłudze

Kategorie produktów/usług*

Artykuły spożywcze

Słodycze

Alkohole i napoje

Pieczywo

Food to go

Chemia i kosmetyki

Wyroby tytoniowe

Produkty sezonowe

Usługi

Dane kontaktowe

Serwis współpracy handlowej przeznaczony jest wyłącznie dla firm pragnących nawiązać współpracę z siecią Żabka. Prosimy wszelkie inne zgłoszenia kierować poprzez formularz kontaktowy.