O mamo, ale dobre!

O mamo, ale dobre!

Dlaczego to jest takie pyszne?

Obiad, którego szukasz 

Szamamm to gotowe dania obiadowe na każdą okazję, głód i kulinarną zachciankę. Znajdziesz wśród nich dania dobrze znane, takie jak pierogi, naleśniki, kotlety, makarony czy skrzydełka panierowane. Szamamm to także inspiracje kulinarne z całego świata – od uwielbianych smaków kuchni włoskiej po egzotyczne smaki Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Na mniejszy głód polecamy pyszne zupy.

Dopracowane kompozycje

Dania obiadowe Szamamm, zanim trafią na półkę, są degustowane przez specjalistów, a ich kompozycje dopracowywane tak, by przez żołądek mogły trafić wprost do Twojego kulinarnego serca. Pilnujemy, aby zawsze były odpowiednio przyprawione i po prostu smaczne.

Porcja idealna na raz

Optymalne porcje dań Szamamm przygotujesz błyskawicznie i zjesz wygodnie w pracy lub w domu nie pozostawiając zbędnej okruszyny.

Podgrzej i zjedz

Podgrzej i zjedz

Większość naszych dań możesz podgrzać bez obaw w mikrofalówce i zajadać wprost z opakowania. Szukaj odpowiedniego symbolu na etykiecie.

Podgrzej i zjedz

Bez dodatku konserwantów

Bez dodatku konserwantów

Wiele starań dokładamy do utrzymania wysokiej jakości naszych produktów, dlatego nie dodajemy do nich substancji konserwujących.

Bez dodatku konserwantów

Bez mięsa

Bez mięsa

Szamamm to także warianty bezmięsne, które łatwo rozpoznasz po specjalnych oznaczeniach na opakowaniu.

Bez mięsa

Nareszcie jakościowe dania gotowe dla dzieci!

Nowa linia Szamamm Kids wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zapracowanych rodziców. To gotowe dania obiadowe w porcjach dedykowanych dzieciom. Posiadają niską zawartość cukru, są bez substancji konserwujących i sztucznych barwników. Dodatkowo zostały wzbogacone warzywami, podanymi w przystępnej dla dziecka formie, np. w gotowanych na parze pulpecikach przemyciliśmy marchewkę oraz kawałki dyni. Proste, smaczne i jakościowe!

Tacka trójdzielna - jedz jak chcesz!

Szamamm Kids to odpowiedź na potrzeby żywieniowe Twojego dziecka. Jakość dań gotowych łączy się tutaj z wygodą serwowania. Wszystko za sprawą tacki trójdzielnej, dzięki której możesz dobrać odpowiednią porcję nawet dla największego niejadka. To jak? Dziś sos z makaronem, czy makaron z sosem?

Niska zawartość cukrów

W daniach dedykowanych dzieciom, obniżyliśmy do minimum zawartość cukrów. Dzięki temu dbamy o odpowiednią dietę Twojej pociechy.

Smacznego!

Wybrane produkty Szamamm

Znajdź swoje ulubione produkty w sklepach Żabka