Szybkie dania obiadowe bez kompromisów

Szybkie dania obiadowe bez kompromisów

Dlaczego to jest takie pyszne?

Obiad, którego szukasz 

Szamamm to gotowe dania obiadowe na każdą okazję, głód i kulinarną zachciankę. Znajdziesz wśród nich dania dobrze znane, takie jak pierogi w różnych smakach, naleśniki, racuchy, kotlety, makarony czy skrzydełka panierowane. Szamamm to także dania orientalne o egzotycznych smakach, jak kurczak z red curry z ryżem czy massaman curry. Na mniejszy głód polecamy pyszne zupy, od ogórkowej po marokańską. Dla dbających o sylwetkę mamy też dania FIT o obniżonej kaloryczności.

Dopracowane kompozycje

Dania obiadowe Szamamm, zanim trafią na półkę, są degustowane przez specjalistów, a ich kompozycje dopracowywane tak, by przez żołądek mogły trafić wprost do Twojego kulinarnego serca. Pilnujemy, aby zawsze były odpowiednio przyprawione i po prostu smaczne.

Porcja idealna na raz

Optymalne porcje dań Szamamm przygotujesz błyskawicznie i zjesz wygodnie w pracy lub w domu nie pozostawiając zbędnej okruszyny.

Podgrzej i zjedz

Podgrzej i zjedz

Większość naszych dań możesz podgrzać bez obaw w mikrofalówce i zajadać wprost z opakowania. Szukaj odpowiedniego symbolu na etykiecie.

Podgrzej i zjedz

Bez dodatku konserwantów

Bez dodatku konserwantów

Wiele starań dokładamy do utrzymania wysokiej jakości naszych produktów, dlatego nie dodajemy do nich substancji konserwujących.

Bez dodatku konserwantów

Bez mięsa

Bez mięsa

Szamamm to także warianty bezmięsne, które łatwo rozpoznasz po specjalnych oznaczeniach na opakowaniu.

Bez mięsa

Smacznego!

Znajdź swoje ulubione produkty w sklepach Żabka