Odnowi duszę i ciało

Odnowi duszę i ciało

Naturalna woda mineralna z polskich gór

Krystalicznie czysta woda mineralna OD NOWA czerpana jest z ponad 150 letniego źródła w Muszynie. Miejsce to dało początek „perle polskich uzdrowisk”, powstałej w Żegiestowie-Zdroju w XIX wieku. Malowniczy krajobraz tego regionu i fascynująca historia dopełniają naturalnie pyszny smak wody OD NOWA.

Zawsze pod ręką

Wybierasz się do pracy? Planujesz dłuższy wyjazd? Dzięki poręcznej butelce, woda OD NOWA sprawdza się idealnie w każdej podróży.

W sam raz dla Ciebie

Woda mineralna OD NOWA jest dostępna w dwóch wariantach: niskonasycona CO2 i średnionasycona CO2

Od Nowa - neutralny ślad węglowy

Woda OD NOWA – to pierwsza marka Żabki, która może się pochwalić neutralnym śladem węglowym. Udało się to osiągnąć, dzięki konsekwentnym działaniom. Po pierwsze – wdrożenie butelki w 100% z recyklingu. Kolejno – z roku na rok, coraz większa część energii zużywanej w sklepach Żabka pochodzi z odnawialnych źródeł, co przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego. Ostatnim z nich są działania kompensacyjne przy wykorzystaniu certyfikowanych projektów offsetowych (Gold Standard). To wszystko pozwala naszym klientom cieszyć się dobrą wodą o mniejszym wpływie na środowisko naturalne!

Tylko w Żabce!

Wszystkie produkty Od Nowa

Woda mineralna OD NOWA
190
TYLKO W ŻABKA

Woda mineralna OD NOWA

Dowiedz się więcej
Woda mineralna Od Nowa
199
TYLKO W ŻABKA

Woda mineralna Od Nowa

Dowiedz się więcej

Znajdź swoje ulubione produkty w sklepach Żabka