Skuteczne ochłodzenie na każdą okazję

Skuteczne ochłodzenie na każdą okazję

Gdy upał daje się we znaki

Kubkowe inspiracje

Wlewaj sobie! Kubek z lodem chłodzi wszystkie napoje i uratuje Cię od upału w każdej sytuacji.

  

Pragnienie w drodze

Żar leje się z nieba, asfalt mięknie, a powietrze w mieście faluje od gorąca? Orzeźwij się w drodze wlewając do Kubka lemoniadę, colę lub sok.

  

Łyk energii

Gorąco męczy i wprawia Cię w senny nastrój? Wlej do kubka napój energetyzujący. Spróbuj też pysznej kawy mrożonej nalewając do Kubka z Lodem ulubioną kawę z naszego ekspresu.

 

Kubek z kruszonym lodem

Może, plaża i… Kubek z kruszonym lodem dla ochłody! Idealny na wakacje w Twoim stylu! Ściśnij, skrusz, potrząśnij i wymieszaj, dostarczając sobie dzienną dawkę orzeźwienia.

Niezbędnik każdej imprezy!

Zmiksuj Kubek z kruszonym lodem ze swoim ulubionym drinkiem! Odkryj zupełnie nowe koktajle, które schłodzą się w mgnieniu oka i pozostaną zimne aż do ostatniego łyku.

Kubek z Lodem Kruszonym – dostępny tylko w miejscowościach wakacyjnych!

Lista sklepów z dostępnością produktu

Lód w kostkach

Lód w kostkach

Na większe ochłodzenie znajdziesz też worek z lodem w kostkach o wadze 1kg. Idealny do domu lub na spontaniczną wizytę u znajomych. Nasz lód produkowany jest wyłącznie z krystalicznie czystej, poddanej wieloetapowej filtracji wody. 

Lód w kostkach

Certyfikowany lód spożywczy

Certyfikowany lód spożywczy

Niezależnie od opakowania stosujemy zawsze Certyfikowany Lód Spożywczy. Co to oznacza? Przy jego produkcji zachowane są najwyższe standardy, jakim podlegają inne produkty spożywcze. Lód przechodzi zaawansowane kontrole jakości i traktowany jest z najwyższa dbałością.

W praktyce przy jego produkcji stosowane są zawsze: najczystsza woda, bezpieczne opakowania spożywcze, przetestowane maszyny.

Lód Spożywczy w Żabce posiada certyfikat, który jest gwarancją bezpieczeństwa.

Certyfikowany lód spożywczy

Znajdź swoje ulubione produkty w sklepach Żabka