Skuteczne ochłodzenie na każdą okazję

Skuteczne ochłodzenie na każdą okazję

Gdy upał daje się we znaki

Kubek z lodem to unikalne rozwiązanie, dzięki któremu każdy łyk Twojego ulubionego napoju jest mroźny jak górski potok. Znajdziesz go w zamrażarce, a jego poręczność błyskawicznie schłodzi napój na ulicy, w parku czy w domu zapewniając ci natychmiastowe ochłodzenie. Z naszym kubkiem wyglądasz bosko! Miej go przy sobie i ruszaj na spotkanie lata!

#kubekzlodem #chillout

Kubkowe inspiracje

Wlewaj sobie! Kubek z lodem chłodzi wszystkie napoje i uratuje Cię od upału w każdej sytuacji.

  

Pragnienie w drodze

Żar leje się z nieba, asfalt mięknie, a powietrze w mieście faluje od gorąca? Orzeźwij się w drodze wlewając do Kubka lemoniadę, colę lub sok.

Impreza

Kubek z Lodem przydaje się na każdej domówce. Miksuj go z dowolnymi drinkami, które pozostaną chłodne aż do ostatniego łyku

Łyk energii

Gorąco męczy i wprawia Cię w senny nastrój? Wlej do kubka napój energetyzujący. Spróbuj też pysznej kawy mrożonej nalewając do Kubka z Lodem ulubioną kawę z naszego ekspresu.

 

Lód w kostkach
Lód w kostkach

Na większe ochłodzenie znajdziesz też worek z lodem w kostkach o wadze 1kg. Idealny do domu lub na spontaniczną wizytę u znajomych. Nasz lód produkowany jest wyłącznie z krystalicznie czystej, poddanej wieloetapowej filtracji wody. 

Lód w kostkach
Certyfikowany lód spożywczy
Certyfikowany lód spożywczy

Niezależnie od opakowania stosujemy zawsze Certyfikowany Lód Spożywczy. Co to oznacza? Przy jego produkcji zachowane są najwyższe standardy, jakim podlegają inne produkty spożywcze. Lód przechodzi zaawansowane kontrole jakości i traktowany jest z najwyższa dbałością.

W praktyce przy jego produkcji stosowane są zawsze: najczystsza woda, bezpieczne opakowania spożywcze, przetestowane maszyny.

Lód Spożywczy w Żabce posiada certyfikat, który jest gwarancją bezpieczeństwa.

Certyfikowany lód spożywczy
Znajdź swoje ulubione produkty w sklepach Żabka