Pyszne przekąski na chwilę przyjemności bez wyrzutów sumienia

Pyszne przekąski na chwilę przyjemności bez wyrzutów sumienia

Dlaczego to jest takie pyszne?

Napakowane owocami i warzywami

Nasze płynne przekąski to przede wszystkim smak prawdziwych owoców i warzyw, bez dodatku utrwalaczy i substancji słodzących. Byś mógł cieszyć się ich przez cały rok.

…i jeszcze więcej wariantów 

Foodini to także warianty zawierające zboża, nasiona czy dodające wyrazistego smaku przyprawy. Jeżeli szukasz czegoś świeżego, odżywczego czy bardziej sycącego.

Wszystkie kolory natury…

Żółte, zielone, czerwone… Bogactwo smaków i ciekawe kompozycje sprawiają, że Foodini nigdy się nie nudzi. Odkrywaj nowe smaki, które nie tylko świetnie smakują, ale zachowują naturalne właściwości swoich składników.

Poręczne opakowanie

Idealne na drogę opakowanie nie przesłania swojego apetycznego wnętrza. Co więcej, butelka w 100% powstaje z recyclingu.

Prosty skład

Prosty skład

Jesteśmy dumni ze składu naszych produktów. Każda przekąska Foodini zawiera składniki pochodzenia naturalnego, wyłącznie roślinnego.

Prosty skład

Dumny z bycia HPP. Niepasteryzowany

Dumny z bycia HPP. Niepasteryzowany

W produkcji Foodini stosujemy innowacyjną technologię HPP (ang. high pressure processing). Zastępująca pasteryzację technologia bardzo wysokiego ciśnienia w niskiej temperaturze gwarantuje, że naturalne składniki zachowują swoje wartości odżywcze i naturalny, świeży smak.

Dumny z bycia HPP. Niepasteryzowany

Czas na super nowość!

Zamknij oczy i wyobraź sobie smak, świeżość i wartości odżywcze najlepszych warzyw i owoców, dodaj do tego dawkę superfoods i fakt, że tę magiczną mieszankę możesz mieć zawsze przy sobie. A teraz otwórz oczy i tadamm! Poznaj musy Foodini Superfoods - kliknij i dowiedz się więcej.

Mniam!

Znajdź swoje ulubione produkty w sklepach Żabka