Ponad 130 milionów złotych – tyle od początku 2023 roku wygrali klienci Żabki, którzy w trakcie swoich zakupów postanowili zagrać w gry i loterie LOTTO. Wkrótce ta kwota może wzrosnąć m.in. dzięki „Żabce Szczęścia”, wyjątkowej Zdrapce stworzonej specjalnie dla klientów Żabki i LOTTO. Od początku roku gracze LOTTO we wszystkich Zdrapkach Totalizatora Sportowego wygrali ponad miliard złotych. Średnio co czwarta Zdrapka wygrywa.

Łatwy sposób na radość z wygranej z LOTTO i Żabką

Zdrapki to proste i popularne loterie pieniężne z natychmiastowym wynikiem gry, które poza dozą emocji pozwalają poczuć smak konkretnej wygranej. 6 listopada br. pozostała pula na wygrane w „Żabce Szczęścia” to ponad 12 milionów złotych, w tym szczególnie atrakcyjne wygrane najwyższych stopni:

  • 3 wygrane po 200 000 zł,
  • ponad 200 wygranych po 1 000 zł,
  • ponad 3 690 wygranych po 100 zł
  • oraz ponad milion atrakcyjnych wygranych niższych stopni!

Od wygranej dzieli Cię tylko kilka kroków

Warto zajrzeć do najbliższego sklepu Żabka, który oferuje gry i loterie LOTTO. Wystarczy kupić Zdrapkę za 5 zł, zdrapać  pole gry i sprawdzić wynik. Wygrane w Zdrapkach to spełnione marzenia
i zrealizowane plany. Zdrapki to też oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby! Aktualna pula na wygrane i szczegółowe informacje o „Żabce Szczęścia” dostępne są na lotto.pl/zdrapki

Pierwsza wspólna Zdrapka

Pierwszy raz w historii klienci sklepów Żabka mogą zakupić dedykowaną Zdrapkę od LOTTO. Wygrane w Zdrapce „Żabka Szczęścia” zostały ukryte na jej dwóch wersjach. Pierwsza, w białej kolorystyce, dostępna jest tylko w sklepach Żabka. Wersję w zielonej kolorystyce klienci znajdą w pozostałych punktach LOTTO.

Tworząc ofertę w naszych sklepach dążymy, by nie tylko uwalniały czas naszym klientom, ale by wiązały się z pozytywnymi emocjami i wspomnieniami. Niezaprzeczalnie szczęście z wygranej to jedno z najprzyjemniejszych odczuć, jakie może nas spotkać. Jak smakuje radość z wygranej, przekonało się już szerokie grono naszych klientów, którzy regularnie wygrywają w grach i loteriach LOTTO. Tylko w 2023 roku nasi klienci wygrali w nich łącznie ponad 130 milionów złotych. Mamy nadzieję, że ta kwota w najbliższym czasie znacznie wzrośnie, również dzięki gwarantowanej puli na wygrane w loterii „Żabka Szczęścia”. W białej wersji Zdrapki, dostępnej tylko w naszych sklepach, pula będzie nie mniejsza niż 3 415 000 złotych – zaznacza Przemysław Tomaszewski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w Żabka Polska.

Zdrapki są pierwszą pod względem wysokości sprzedaży kategorią produktową i stanowią najdynamiczniej rozwijającą się grupę produktów w ofercie LOTTO. Bogate portfolio Zdrapek jest atrakcyjne zarówno dla bardzo dużej, stałej grupy grających, jak i dla młodszej grupy nowych graczy. Rocznie do sprzedaży wprowadzanych jest około 46 nowych Zdrapek. Codziennie sprzedaje się ponad milion Zdrapek – mówi  Krzysztof Maziakowski, Dyrektor Departamentu Sieci Sprzedaży Totalizatora Sportowego.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny