Kupony rabatowe na produkty #PROSTOzPIECA i Żabka Café

Postanowiliśmy zaoferować naszym klientom coś wyjątkowego, tak aby mogli spróbować produktów dostępnych w ramach oferty #PROSTOzPIECA i Żabka Café w jeszcze korzystniejszych cenach. „Mniam kupony!”, które są dostępne w naszych sklepach oraz w aplikacji Żappka, to idealne rozwiązanie dla fanów ciepłych przekąsek i kawy, których w Żabce nie brakuje. Chcemy, aby Żabka była miejscem, w którym oferujmy łatwy dostęp do wysokiej jakości street foodu, a dzięki takim akcjom promocyjnym wychodzimy jeszcze bardziej naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – mówi Jarosław Serednicki, Marketing & Digital Director w Żabka Polska.

„Mniam kupony!”

Oferta #PROSTOzPIECA podbiła podniebienia klientów Żabki. Sieć przygotowała specjalne kupony rabatowe na ciepłe przekąski i gorące napoje. Do 26 marca br. otrzymają je klienci, którzy kupią dowolny produkt z oferty Żabka Café lub #PROSTOzPIECA w jednym ze sklepów sieci Żabka lub skorzystają z ofert dostępnych w aplikacji Żappka. W Poznaniu, Warszawie i Krakowie kupony będą także rozdawane przez personel promocyjny – m.in. w okolicach akademików, kin i uczelni wyższych.

Jak można zrealizować kupony?

Wystarczy znaleźć najbliższy sklep z ofertą #PROSTOzPIECA za pośrednictwem strony https://www.zabka.pl/prosto-z-pieca lub aplikacji mobilnej Żappka i dać kasjerowi do zeskanowania wybrany kupon rabatowy lub aktywować kupon dostępny w aplikacji Żappka. Rabat naliczy się automatycznie.

Moc chrupiących przekąsek

Aktualnie w ramach oferty #PROSTOzPIECA dostępne są zapiekanki, burgery, frytki, churrosy, nuggesty, chicken popsy oraz stripsy z kurczaka, a także produkty w zestawach: chrupbox nuggetsy z frytkami, chrupbox chicken popsy z frytkami oraz chrupbox stripsy z frytkami.

W ofercie Żabka Café znaleźć z kolei można hot dogi, panini, pizza wrapy, kanapki śniadaniowe focaccini oraz wiele słodkości – od croissantów przez drożdżówki po donuty i pączki. Nie brakuje także gorącej kawy oraz innych ciepłych napojów.

Klienci mogą spróbować tych produktów nie tylko w sklepach tradycyjnych, ale także podczas wydarzeń, na których pojawiają się mobilne Żabki lub zatrzymując się w sklepach sieci przy Autostradzie Wielkopolskiej, w MOP Gnilec i MOP Sosna, w pobliżu granicy Polski z Niemcami oraz Żabkach zlokalizowanych przy stacjach paliw czy w formacie Drive.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na: https://www.zabka.pl/prosto-z-pieca oraz https://www.zabka.pl/zabka-cafe.

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny