Głodny? Mniam to w Żabce!

Nowa odsłona oferty „Głodny?” z osobną linią produktów w 100% roślinnych

Akcja „Głodny?” stała się nieodłączną częścią komunikacji Żabki. Nasi klienci mają świadomość, że co miesiąc proponujemy im posiłki w atrakcyjnych cenach na śniadanie, obiad oraz kolację.   Tegoroczna odsłona jest wyjątkowa – postanowiliśmy stworzyć linię „Głodny Roślinnego?” i prócz znanych już połączeń smakowych zaoferować w 100% roślinne produkty nie tylko w ramach naszych marek własnych. „Głodny? Mniam to w Żabce!” to także coraz bogatsza oferta #PROSTOzPIECA. Warto być na bieżąco z naszą aplikacją Żappka, gdzie na użytkowników czekają specjalne kupony promocyjne, pozwalające zakupić dania w bardzo atrakcyjnych cenach – mówi Jarosław Serednicki Marketing & Digital Director w Żabka Polska.

Żabka z szeroką ofertą roślinnych produktów

Styczeń to miesiąc Veganuary, czyli inicjatywy, której celem jest promocja diety wegańskiej oraz zwiększenie dostępności roślinnych produktów i potraw. Proponowana przez Żabkę bogata oferta produktów roślinnych może być szansą na spróbowanie czegoś nowego, urozmaicenie codziennej diety czy zmianę nawyków żywieniowych wraz z nowym rokiem.

W ramach styczniowej edycji akcji „Głodny?” klienci Żabki, w każdej kolejnej jej odsłonie mają okazję spróbować wybranych roślinnych dań gotowych i szybkich przekąsek z linii „Głodny Roślinnego?” w wyjątkowej cenie. Każda odsłona to inne produkty – na szczególną uwagę zasługuje Falafel Rollo, czyli roślinna wersja jednego z dobrze znanych produktów dostępnych w naszej ofercie.  W pierwszej – od 3 do 16 stycznia br. – posiadacze aplikacji Żappka mogą kupić w atrakcyjnej cenie, od 7,99 zł/szt.: gulasz warzywny z czerwonym winem Plant Hunter, weggera, czyli burgera w 100% roślinnego, którego nuggetsy powstały z soi bez GMO, lub wspomnianą nowość w asortymencie sieci – falafel rollo. Z kolei w drugiej – od 17 do 30 stycznia br. – nowościami w akcji będą: fasolka jak po bretońsku z wędzonym tofu Plant Hunter oraz Wegger burak, czyli w 100% roślinny burger z nuggestami z buraka i kaszy pęczak oraz autorskim sosem wege ranch mayo.  

Do asortymentu sieci Żabka w ramach oferty in-out w styczniu br. trafią także inne roślinne nowości. W ponad 3000 sklepach z ofertą #PROSTOzPIECA dostępny jest hot dog z kiełbaską roślinną w cenie 5,99 zł z aplikacją Żappka. Na półkach wybranych sklepów Żabka klienci znajdą także m.in. smoothie Foodini Piękno, żelki Haps! w dwóch wariantach smakowych – malinowe z witaminą B12 i wiśniowo-bananowe, spaghetti carbonara jak z boczkiem Plant Hunter, hummus z chlebkami żytnimi Dobra Karma czy bagietkę vegan beef Tomcio Paluch.

Klasyczna i znana odsłona „Głodnego?”

W ramach styczniowej edycji akcji „Głodny?” tradycyjnie dostępne są także mięsne dania gotowe i szybkie przekąski. W pierwszej odsłonie – od 3 do 16 stycznia br. – użytkownicy aplikacji Żappka mogą kupić w wyjątkowej cenie, od 6,50 zł/szt.: spaghetti carbonara Szamamm, sałatkę lunchbox cezar z pieczonym kurczakiem Dobra Karma lub hot doga MAX z kiełbasą grillową. Klasyczną ofertę dań wzbogacają produkty w ramach #PROSTOzPIECA. Na klientów czekają stripsy z kurczaka w 5,00 zł/szt. z aplikacją Żappka oraz specjalne zestawy: hot dog i frytki za 8,00 zł/zestaw także z aplikacją Żappka.

„Głodny?” znakiem rozpoznawczym Żabki

Akcja „Głodny?” każdorazowo cieszy się dużą popularnością. W jej ramach klienci Żabki w każdej kolejnej odsłonie mogą spróbować wybranych dań gotowych i szybkich przekąsek w atrakcyjnych cenach, a tym samym cieszyć się pysznymi i wartościowymi produktami, do spożycia „w drodze” lub odgrzania w domu czy w biurze. Akcja zadebiutowała na rynku w 2022 r. i od tej czasu zrealizowano jej 19 odsłon.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.zabka.pl/zabka-cafe/cieple-przekaski/

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny