Bądź na bieżąco z nowościami, wydarzeniami i szkoleniami

Żabka edukuje o biznesie i franczyzie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbędzie się w tym roku w dniach 13-19 listopada. Po raz drugi sieć sklepów franczyzowych Żabka jest partnerem wydarzenia. W ramach inicjatywy zaplanowane zostały liczne wydarzenia online (webinary) oraz stacjonarne, zorganizowane przez sieć Żabka wspólnie z partnerami.

Inauguracja będzie miała miejsce w siedzibie Żabki w Poznaniu i z tej okazji przeprowadzone zostaną dwie prelekcje: „Bezpieczeństwo i wsparcie we współpracy z Żabką” oraz “Rozwój i edukacja, czyli Akademia Przedsiębiorczości i Studium Przedsiębiorczości”. Dalsze spotkania na żywo odbędą się m.in. w Bydgoszczy (z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego), Gdańsku (Uniwersytetem WSB Merito), Toruniu (Centrum Wsparcia Biznesu), Warszawie (Cambridge Innovation Center/ Fundacja Venture Café) czy Wrocławiu (inQUBE Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości). W ramach spotkań poruszone zostaną tematy związane z franczyzowym modelem biznesu, a także innowacjami i technologią. Części wydarzeń towarzyszyć będą stoiska informacyjne Żabki, na których osoby zainteresowane będą mogły uzyskać szczegóły nt. prowadzenia własnych placówek w modelu franczyzowym sieci. Zorganizowane zostaną ponadto Dni Otwarte z Żabką w sklepach sieci w Warszawie (17 listopada), Zamościu (18 listopada) czy Puławach (18 listopda). 
 

Sieć Żabka stawia na edukację i podnoszenie umiejętności zarówno kandydatów na franczyzobiorców, jak i aktualnie współpracujących z nią przedsiębiorców poprzez takie rozwiązania, jak: szkolenia w sklepie trenerskim, 6-miesięczny onboarding, Platforma edukacyjna, Akademia Przedsiębiorczości. Poza tym realizuje działania upowszechniające wiedzę o biznesie wśród osób zainteresowanych tematyką, w tym młodzieży m.in. w ramach Studium Przedsiębiorczości. Poprzez współpracę z uczelniami wyższymi, w tym działającymi na nich Biurami Karier oraz Inkubatorami Przedsiębiorczości, przedstawiciele sieci, dzielą się kompetencjami na szkoleniach stacjonarnych i online.   

Do zobaczenia na wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości! 
Więcej na: https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/