Poznaj nasze burgery!

Żabi skok po nowość

Masz ochotę na burgera? Skocz do najbliższej Żabki i wybierz swojego ulubionego! Drobiowa nowość, klasyczny lub ostry wołowy czy roślinny Wegger? Poznaj nowe i sprawdź jak ulepszyliśmy dotychczasowe receptury.

Burger w mniej niż minutę? Tak smacznie i wygodnie jeszcze nie było.

Znasz już wszystkie?

 • Kurczaker

  Kurczaker

  NOWOŚĆ!  100% fileta z kurczaka i ser Cheddar

 • Wołowiner

  Wołowiner

  Nowa receptura! 100% wołowiny i ser Cheddar.

 • Wegger

  Wegger

  NOWOŚĆ! 100% roślinny, z nuggetsami wege.

 • Jalapener

  Jalapener

  Nowa receptura! 100% wołowiny i ser Cheddar.

O kurczę, ale nowość!

Poznaj naszą drobiową nowość i wgryź się w panierowanego kurczaka w towarzustwie sera Cheddar. Burger 100% z fileta czeka na Ciebie w każdej Żabce!

Prawdziwy winner!

Lepszy być nie może. Oceń nową recepturę naszego burgera - ciesz się kremowym smakiem sera Cheddar i jeszcze większą ilością wołowiny - zawsze, kiedy masz ochotę!

Bezmięsna nowość

Nie jesz mięsa? Koniecznie wypróbuj naszą roślinną nowość. W 100% bezmięsny burger czeka na Ciebie w najbliższej Żabce i jest gotowy w 45 sekund!

 

THE VEGETARIAN BUTCHER

THE VEGETARIAN BUTCHER

Wegańskie nuggetsy w naszym Weggerze pochodzą od renomowanego, holenderskiego producenta. Misją marki Jaapa Kortewega jest dostarczanie kompletnej i pysznej altenatywy dla mięsa przy jednoczesnej redukcji śladu węglowego

THE VEGETARIAN BUTCHER

Faktycznie ostry

Wolisz pikantniej? Wypchany papryczkami Jalapener czeka w Żabakch na prawdziwych adeptów ostrości. Burger ten zachwyci Cię balansem pomiędzy pikantnością jalapeno, a kremowym smakiem sera Cheddar - chyba nie wymiękasz?

Przyjdź i znajdź burgera dla siebie!