To pierwsza tego typu współpraca nawiązana przez Żabkę. W jej ramach sanah – angażując się we wszystkie etapy powstawania – stworzyła własną linię produktów. Artystka wybrała nie tylko ich typy, ale też akceptowała składniki oraz smak, by kompozycje były bliskie jej własnym preferencjom. Uczestniczyła również w procesie projektowania opakowań, przygotowaniu scenariusza spotu i planowaniu kampanii. W efekcie produkty stworzone przy współpracy z artystką dostarczają autentycznych doznań smakowych zgodnych z estetyką i filozofią sanah. Będą dostępne w sklepach Żabka w ramach oferty limitowanej, od 25.10 do 21.11 br. lub do wyczerpania zapasów.

Cieszymy się, że pierwszą tego typu współpracę nawiązaliśmy właśnie z sanah, topową polską artystką. W Żabce lubimy zaskakiwać klientów nowościami, w tym często nieszablonowymi połączeniami smakowymi – z pozoru zwykła kanapka z szynką staje się niezwykła, np. przez wykorzystanie tak nieoczywistego składnika, jakim jest róża. Dlatego akcja „Uczta na wynos z sanah” idealnie wpisuje się w naszą filozofię. Rozszerzając naszą ofertę szybkich przekąsek o propozycje skomponowane przez sanah specjalnie dla naszych klientów, uwalniamy ich czas, aby mogli robić to, co lubią i np. iść na koncert. Mamy coś dla fanów Żabki i fanów sanah – mówi Jarosław Serednicki, Marketing & Digital Director w Żabka Polska.

Różana nutka w każdym z dostępnych produktów

Oferowane w ramach „Uczty na wynos z sanah” focaccini, z mozzarellą, szynką, ananasem, sosem majonezowo-pomidorowym i płatkami róży, jest inspirowane pizzą hawajską, której wielką fanką jest piosenkarka. Płatki róży są obecne również w sałatce Dobra Karma, z kuskusem perłowym, cukinią, serem, papryką i pesto szpinakowo-miętowym. Nutki róży nie zabrakło także w kanapce Tomcio Paluch, stworzonej na chlebie proteinowym, z szynką z indyka, serkiem śmietankowym i zielonym ogórkiem – tym razem w postaci różanego ketchupu. Opakowania produktów posiadają charakterystyczny – także różany – design. Brzoskwiniowo-różowe etykiety zdobione są kwiatami i płatkami róż oraz specjalnym logotypem akcji „Uczta na wynos z sanah”.

Kocham uczty, jak dobrze wiecie! Pewnego dnia pomyślałam, a gdyby tak skomponować własne produkty… z dodatkiem róży? A może wyczujecie też nutkę mojej ukochanej pizzy hawajskiej? Szalony pomysł, ale udało się! Zapraszam do ucztowania, kochani! – mówi sanah.

Kampania akcji „Uczta na wynos z sanah”

Nazwa akcji „Uczta na wynos z sanah” nawiązuje do uczty muzycznej, którą zaserwowała swoim fanom piosenkarka podczas trasy koncertowej, a także do ucztowania z daniami Żabki zawsze wtedy, kiedy klient zgłodnieje będąc w biegu. „Na wynos” to z kolei DNA marki Żabka i oferty QMS, kojarzące się również z największym hitem artystki: „Ale jazz” („Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi…”).

W komunikacji akcji sanah pokazuje różne artystyczne wcielenia – to nawiązanie do jej trasy koncertowej „Uczta nad Ucztami”, która podsumowuje jej dotychczasową twórczość. Historia przedstawiona w spocie telewizyjnym to wejście do magicznego świata sanah i poznanie jej wszystkich wcieleń artystycznych, które razem – w zaczarowanej scenerii – przygotowują Ucztę dla klientów.

Oprócz spotu TV, działań outdoorowych oraz działań w social mediach Żabki, kampania obejmie również działania m.in. w aplikacji mobilnej Żappka, gdzie będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Dodatkowo w dniach 25-28 października br. mieszkańcy Warszawy mają okazję, aby na żywo „zanurzyć się” w magicznym świecie sanah. W Żabce przy Al. Jerozolimskich 81 w Warszawie mogą nie tylko premierowo spróbować produktów z „Uczty na wynos z sanah”, ale również zrobić sobie zdjęcie na tle ozdobionej kwiatami witryny, wyglądającej identycznie jak w scenerii spotu kampanii. Zgodnie z polityką środowiskową Żabki i jej Strategią Odpowiedzialności, użyte do dekoracji rośliny, w większości sztuczne, dostaną drugie życie – zostaną ponownie wykorzystane przez pracownię florystyczną współpracującą z siecią przy tej akcji.

Żabka liderem oferty gastronomicznej

Żabka to największa sieć punktów gastronomicznych w Polsce. W jej ofercie znaleźć można hot dogi, panini, pizza wrapy, kanapki śniadaniowe, focaccini oraz wiele słodkości – od croissantów przez drożdżówki, donuty po pączki. W prawie 2500 wybranych sklepach dostępne są także chrupiące przekąski #PROSTOzPIECA: frytki, zapiekanki, nuggetsy z kurczaka czy churrosy. Nie brakuje także kawy oraz innych ciepłych napojów.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć na https://www.zabka.pl/zabka-cafe

Pobierz notkę prasową
Poprzedni
Następny