Najbliższy czwartek (13.06) to świetna okazja dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad otwarciem własnego biznesu i chcą rozwijać swoje kompetencje przedsiębiorcze. Sieć sklepów Żabka zaprasza na specjalny Dzień Otwarty, podczas którego będzie można uzyskać wiedzę na temat modelu biznesowego jakim jest franczyza oraz korzyści płynących z prowadzenia sklepu pod zielonym szyldem.

W sklepie będzie obecny partner ds. rozwoju franczyzy, który przedstawi zasady i warunki współpracy z siecią oraz opowie jak wygląda proces rekrutacji. Na miejscu będzie można porozmawiać także z franczyzobiorcą, który chętnie podzieli się swoim doświadczeniem i odpowie na wszelkie pytania związane z prowadzeniem sklepu. Może to być pierwszy krok do rozpoczęcia nowej, ekscytującej przygody z zarządzaniem biznesem.

– Jeśli ktoś myśli o otwarciu biznesu franczyzowego i ma wątpliwości może odwiedzić mój sklep, zobaczyć moją pracę i zespołu oraz zadać pytania. Jako doświadczona przedsiębiorczyni, a jednocześnie Ambasadorka Franczyzy w sieci, chętnie pomogę osobom zainteresowanym tym rodzajem działalności i wyjaśnię, jak działa ten biznes. Naszym zadaniem jest wspierać nowych przedsiębiorców, aby ich sklepy Żabka się rozwijały i przynosiły wymierne korzyści – wyjaśnia Magdalena Sadowska, franczyzobiorczyni z Torunia, Ambasadorka Franczyzy Żabka.

DZIEŃ OTWARTY ŻABKA W TORUNIU

13.06.2024r., czwartek – spotkanie z franczyzobiorczynią Magdaleną Sadowską w godzinach 14.00-19.00 – sklep Żabka przy ul. Rynek Staromiejski 13,  Toruń

Otwórz swój sklep i wykorzystaj sprawdzony model biznesowy. Stań się częścią silnej marki, która przez ponad 25 lat obecności na polskim rynku ugruntowała pozycję lidera.

Poprzedni
Następny