Cyberstore, czyli zarządzanie sklepem z poziomu telefonu

Smart Żabka

Franczyza w Żabce stała się dla wielu osób doskonałą metodą na rozwój własnej działalności i realizowanie indywidualnych celów. Żeby jednak zarządzanie sklepem było łatwiejsze i przynosiło jak najwięcej korzyści, proponujemy naszym franczyzobiorcom rozwiązania, za sprawą których wykonywanie codziennych obowiązków staje się wyjątkowo bez problemowe. Jednym z nich jest aplikacja Cyberstore, dzięki której będziesz mieć pełną kontrolę nad dostawami, stanem produktów na półkach oraz obrotami. Sprawdź, jak to działa!

Zobacz film

Kilka słów o bezpieczeństwie w Twoim sklepie

Smart Żabka

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne dla każdego naszego franczyzobiorcy jest bezpieczeństwo w sklepie. To nie tylko duża wygoda pod względem prowadzenia biznesu, ale także dbanie o zyski i komfort naszych klientów. Dlatego też w sieci sklepów Żabka stosujemy nowoczesne i skuteczne systemy ochronne, dzięki którym nie musisz się martwić o prowadzoną przez siebie placówkę. Sprawdź, co robimy, by każdy sklep był bezpieczny!

Zobacz film

Marketing i promocja punktu handlowego #10

Odcinek 10

Jak mówi powiedzenie: reklama dźwignią handlu. W tym odcinku skupiamy się na marketingu i promocji niewielkich punków handlowych. Podpowiadamy jakie dobrać narzędzia marketingowe do danego rodzaju działalności handlowej. Na przykładzie sklepów Żabka podpowiadamy jak wykorzystać nowe technologie w promocji naszego biznesu.

Zobacz film

Usługi dodatkowe w sklepie spożywczym #9

Odcinek 9

W tym odcinku skupiamy się na usługach dodatkowych w sklepie spożywczym. Pod lupę bierzemy sklepy Żabka, które oferują całą gamę takich usług. Wypłata gotówki, doładowanie karty miejskiej czy sprzedaż kawy na wynos - podpowiadamy jakie dodatkowe usługi mogą przyciągnąć nowych klientów do naszego sklepu.

Zobacz film

Jak funkcjonuje Centrum Wsparcia Franczyzobiorców?

Franczyza się opłaca #6

Codzienne wyzwania pojawiają się w różnych obszarach w każdym biznesie. Działając w sieci franczyzowej takiej jak Żabka można jednak liczyć na duże wsparcie i pomoc ze strony partnera biznesowego Jak. W ramach sieci Żabka działa m.in. Centrum Wsparcia Franczyzobiorców, specjalna jednostka dedykowana przedsiębiorcom współpracującym z siecią. Rolą CWF jest dostarczenie im jak najszybszego i najbardziej optymalnego wsparcia w rozwiązywaniu trudności, wynikających z prowadzenia własnej działalności gospodarczej, które mogą pojawić się każdego dnia. Film przybliża codzienne funkcjonowanie tej jednostki i jej znaczenie z perspektywy franczyzobiorców.

Zobacz film

Chcesz dołączyć do nas?

Kontakt telefoniczny

tel. kom. 800 207 208

lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Dołącz do nas