Foodini Superfoods

Poznaj ich moc!

Co to Foodini Superfoods?

Zamknij oczy i wyobraź sobie smak, świeżość i wartości odżywcze najlepszych warzyw i owoców, dodaj do tego dawkę superfoods i fakt, że tę magiczną mieszankę możesz mieć zawsze przy sobie. A teraz otwórz oczy i tadamm! Poznaj musy Foodini Superfoods.

Jakość i świeżość dzięki technologii HPP

W przygotowaniu musów Foodini Superfoods stosujemy innowacyjną technologię HPP (ang. high pressure processing). To technologia bardzo wysokiego ciśnienia w niskiej temperaturze gwarantuje, że naturalne składniki zachowują swoją świeżość, jakość oraz wartości odżywcze na dłużej. I pyszny owocowo-warzywny smak! Spróbuj i przekonaj się sam!

Superfoods, czyli jedzenie nie z tego świata

Nowe musy Foodini prócz warzyw i owoców zawierają superfoods – a co to właściwie jest? To nic innego, jak pochodząca z naturalnych źródeł, nieprzetworzona żywność, która może wyjątkowo korzystnie działać na organizm. Do grupy superfoods należą m.in. chia, acerola, baobab, siemię lniane, awokado, jarmuż czy orzech włoski. Same pyszności!

Zawsze tam, gdzie potrzebujesz wsparcia!

Niezależnie od okoliczności, Foodini Superfoods może być zawsze przy Tobie! Wszystko za sprawą poręcznego opakowania i niepasteryzowanych składników, które sprawiają, że musy możesz trzymać aż do 8 godzin poza lodówką. Idealne, gdy żyjesz w biegu!

Poznaj wszystkie smaki!

Więcej niż zielony

Awokado, nazywane również gruszką aligatora i siemię lniane, czyli przepis na to, by pomóc Twojemu układowi trawiennemu działać tak, jak powinien. Dodatek pomarańczy i limonki sprawi, że przekąska w postaci musu Foodini Superfoods skutecznie orzeźwi i osłodzi nastroje na resztę dnia.
 

Intensywnie pomarańczowy

Najlepsze egzotyczne smaki w poręcznym opakowaniu – mango, pomarańcza i marakuja sprawią, że poczujesz bliskość tropików. Kurkuma i chia zapewnią lekkość i komfort, by jedzenie było wyłącznie przyjemnością.

Solidnie różowy

Solidny w kolorze i przydatny w budowaniu odporności. Zadba o to pochodząca ze słonecznych Wysp Kanaryjskich acerola, a równie egzotyczna pithaja pozytywnie wpłynie na proces starzenia. Brzmi jak przepis na wieczną młodość! 

Imponująco żółty

Baobab? To ogromne drzewo? W musie? Właśnie tak, a dokładniej owoce baobabu, które dzięki wysokiemu stężeniu witaminy C oraz zawartości składników przeciwutleniających, coraz częściej wykorzystywane są w nowoczesnej medycynie. Dopełnienie całości smakami ananasa i banana sprawi, że zakochasz się w naturalnych sposobach na zdrowie!

      

Sprawdź pozostałe produkty marki Foodini!