Maseczki w Żabce

W sklepach dostępne jest już kolejne, 10 mln maseczek sprzedawanych bez zysku!

W odpowiedzi na obowiązek noszenia maseczek ochronnych w Polsce, od 20 kwietnia br. rozpoczynamy dystrybucję II transzy maseczek ochronnych – tym razem do sklepów trafi kolejne 10 milionów sztuk tego produktu. Bezpieczeństwo naszych klientów oraz ich najbliższych jest dla nas najważniejsze – wraz z ponad 4,5 tys. franczyzobiorcami sieci, zrezygnowaliśmy z marży i dystrybuujemy maseczki bez zysku. Przez kolejne dni, aż do 24 kwietnia, będą one dostarczane do naszych sklepów w całej Polsce.

Maseczki przeznaczone są dla osób dorosłych. Cena za sztukę wynosi 1,62 zł przy zakupie opakowania zawierającego 10 sztuk. Cena uwzględnia jedynie koszt zakupu maseczek wraz z ich dostawą do Polski – bez narzuconej marży. Każdy klient będzie upoważniony do jednorazowego zakupu opakowania 10 sztuk maseczek. Stanowią wyrób niemedyczny przeznaczony do ochrony osobistej, jako wsparcie bezpieczeństwa. W naszych sklepach do sprzedaży dostępny jest pakiet 10 sztuk w cenie 16,17 zł.

Maseczki przyleciały do Polski samolotem Boeing 767 na Lotnisko Chopina w dwóch turach w dniach 18.04.2020 r. i 20.04.2020 r. To już kolejna dostawa, którą Żabka Polska realizuje do Polski. Pierwsza tura 8 milionów maseczek ochronnych dotarła do naszego kraju 10 kwietnia w nocy.

Kontynuując działania wspierające służbę zdrowia, przekazujemy szpitalom pół miliona maseczek chirurgicznych. Dodatkowo, zaopatrzyliśmy w maseczki ponad 4,5 tys. franczyzobiorców oraz personel sklepów.

Jednorazowa maseczka ochronna niemedyczna

Produkt przeznaczony jest dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych oraz nie potwierdzono u nich aktywnego zakażenia COVID-19.

Instrukcja użycia:

  1. Rozciągnij maseczkę.
  2. Zakryj usta i nos maską oraz załóż gumowe troczki za uszy.
  3. Uciśnij górę maski i jej boki tak, aby przylegała do twarzy.
Środki ostrożności:
  • Maseczka jest maseczką jednorazową i nie nadaje się do prania.
  • Jeżeli maska jest zniszczona, zabrudzona lub nie przepuszcza odpowiedniej ilości tlenu, należy wymienić ją na nową.
  • Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 10 lat.

*Zdjęcie maseczki może odbiegać od produktu znajdującego się w sprzedaży.